ZİRAAT ODASI YENİ BİNASINA TAŞINDI

ZİRAAT ODASI YENİ BİNASINA TAŞINDI

2 Mart 2018’de temeli atılan Yenişehir Ziraat Odası’nın yeni hizmet binası, önceki gün gerçekleşen törenle hizmete açıldı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın Yenişehir halkına verdiği İftar öncesi gerçekleşen programa, AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Süleyman Çelik, Belediye eski başkanlarından Bülent Hamdi Cingil, Bursa Büyükşehir Belediyesi Bürokratları, Yenişehir Belediye Meclis Üyeleri, Ziraat Odası Meclis Üyeleri, muhtarlar, oda ve dernek başkanları ile çiftçiler katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, çiftçilerin sorunlarını aktardı. Aktaş, “Yenişehirlilere daha iyi hizmet verebilmek için yeni binamızı açtık. Öncelikle yeni binamızın hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ediyorum. Katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyorum“ dedi.

Yenişehir’in hak ettiği hizmetlere daha çabuk kavuşabilmesi için yeni bir binaya ihtiyaçlarının olduğuna vurgu yapan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş “Çok şükür bugün istediğimiz verimli çalışmaları sağlayacak konforda bir binamız oldu. Gayemiz Yenişehirli hemşerilerimize, çiftçimize, hayvancımıza daha iyi hizmet verebilmek. Emeği geçen tüm başkanlarımıza ve herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu ise, Yenişehir çiftçisinin tüm sorunlarını bildiklerini ve Yenişehir çiftçisi için her şeyi yaptıklarını söyledi.

500 M2’LİK ARSAYA YAPILDI…

Yenişehir Ziraat Odası, yeni binasını Yenişehir Çayır Mahallesi Çayır Sokak adresinde satın aldığı 500 m2’lik arsaya yaptı. 133 m2 inşaat alanına sahip olan hizmet binası 4 katlı olarak yapıldı. Binanın içinde toplantı salonu, meclis salonu da bulunuyor. Hizmet binasında, laboratuar için de yer ayrıldı.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ziraat-odasi-yeni-binasina-tasindi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz