15 TEMMUZ GAZİSİ'NDEN BAŞKAN ÇELİK'E ZİYARET

15 TEMMUZ GAZİSİ'NDEN BAŞKAN ÇELİK'E ZİYARET

 

15 Temmuz darbe akşamında Gölbaşı Özel Kuvvetlerinde (ART) Ani Reaksiyon Timi’nde görevli olan 39 yaşındaki Yenişehirli Uzman Çavuş Cüneyt Osman Gül, Belediye Başkanı Süleyman Çelik’i ziyaret etti.

 

 

Bir bacağını kaybeden Gazi Osman Gül, ziyarete kardeşi İsmail Gül, Dayısı Hüsmen Kaya ve İsmail Das ile birlikte gitti.

 

Belediye Başkanı Süleyman Çelik ile AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, gazi Cüneyt Osman Gül’ü tarihi belediye binasının önünde karşıladı.

 

 

BAŞKAN ÇELİK: GAZİMİZE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUM

 

Belediye Başkanı Süleyman Çelik’in makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “Bugün Yenişehir olarak tarihi bir gün yaşıyoruz. Gazimizin bizi ziyaret etmesi bizim için büyük onurdur. 15 Temmuz’da FETÖ terör örgütü büyük bir hezimet yaşamış ve ders almıştır. FETÖ’nün bu hezimeti şehit ve gazilerimiz sayesindedir. Onlara çok şey borçluyuz. Onların 40 yıldır yaptıkları hesap 4 saatte bozulmuştur. O gün bacağını vermiş olan bu kardeşimin, canınız vermekten de ne endişesi vardı ne de korkusu. O günlerde kardeşimizi ilçe başkanımızla birlikte hastanede ziyaret etmiştik. Ancak bugün bu ziyaret bizim için şereftir. Kardeşime ilçem adına şükranlarımı sunuyorum. Kardeşimin şunu bilmesini isterim ki, başımızın üstünde yeri vardır. Kardeşimiz hangi konuda bizden ne isterse, bu bizim için emirdir.

 

 

GAZİMİZ O GECEYİ ANLATTI…

 

Yenişehir Kızılhisar köyünden olan Uzman Çavuş Cüneyt Osman Gül, hain geceyi ve bacağını nasıl kaybettiğini detaylı bir şekilde anlattı. Devletin kendisi için bütün imkanları seferber ettiğini kaydeden Gazi Uzman Çavuş Cüneyt Osman Gül, tedavisinin sürdüğünü ve tedavisinin ardından tekrar göreve başlayacağını söyledi.

 

 

Belediye Başkanı Süleyman Çelik, ziyaret ardından Gazi Cüneyt Osman Gül’e, ipek kozasından yapılmış Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler verdi.

 

 

 

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/15-temmuz-gazisi-nden-baskan-celik-e-ziyaret.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz