30 YIL SONRA BULUŞTULAR

30 YIL SONRA BULUŞTULAR

Çocukluk arkadaşları 30 yılın ardından buluştu.

Yenişehir’de aynı bölgede oturan ve Süleymanpaşa İlkokulu’ndan mezun olan çocukluk arkadaşları, çocukluk anılarının yaşandığı okulda tam 30 yıl sonra buluşarak hasret giderdiler.

Kendilerine ‘Çatalçeşme Grubu’ olarak ad takan 20 çocukluk arkadaşları, ilk olarak mezun oldukları ve unutulmaz anılar yaşadıkları Süleymanpaşa İlkokulu önünde toplandı.

İlk görüştükleri anda birbirlerine hasretle sarılan ve eski günleri yaşayan çocukluk arkadaşları, okulun karşısında bulunan özel arkadaşları Ahmet Atıcılar’ı ziyaret etti.

Daha sonra Yenişehir İlçe Mezarlığı’na geçen “Çatalçeşme Grubu’, burada ahrete yeni göç eden çocukluk arkadaşları Mehmet Pastırmacı ve Murat Boylu’nun mezarını ziyaret ederek dua ettiler.   

Son olarak Yenişehir Belediyesi Su Deposu tesislerine giden çocukluk arkadaşları, burada yemek yiyerek eski günleri anlattılar.

YUSUF URUÇ: ESKİ GÜNLERİ TEKRAR YAŞADIK

Çatalçeşme Grubu adına konuşan Yusuf Uruç, “Eski zamanlarda çocukluk arkadaşlıkları çok farklıydı. Neredeyse günün her saati birlikte oluyor, her anın keyfini çıkarıyorduk. Ancak hepimiz zamana yenildik ve herkes bir tarafa dağıldı. Toplanmamız 30 yılı buldu. Gerçekten birbirimizi çok özlemişiz. Adeta eski günleri tekrar yaşadık diyebiliriz. İnşallah seneye daha büyük bir organizasyon yapacak, bu yıl aramaza katılamayanları da davet edeceğiz” dedi.

TAHA HAZAR: HER YIL KOŞA KOŞA GELECEĞİM

Toplantıya İstanbul’dan katılan A Haber Kameramanı Taha Hazar ise, buluşmada, çocukluğunu tekrar yaşadığını söyledi. Taha Hazar, ‘Buluşmaya vesile olan ve katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Ben İstanbul’da yaşıyorum ve buluşma için İstanbul’dan geldim. Böyle bir organizasyon olacağını duyunca gelmek için bir an bile tereddüt etmedim. İyi ki gelmişim. Çocukluk arkadaşlarım ile çok ama çok güzel bir gün geçirdim. Bu buluşmayı her yıl yapma kararı aldık. Her yıl buluşma zamanı koşa koşa Yenişehir’e geleceğim” şeklinde konuştu.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

     

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/30-yil-sonra-bulustular.html.html

Yorumlar

  • merin döndü

    merin döndü

    beni unutmusunuz döndülerim metin buluşma taihini bildirin bende arkadaşlarla özlem gidereyim

Yorum Yaz