AK PARTİ SIKILMADIK EL, ÇALINMADIK KAPI BIRAKMIYOR

AK PARTİ SIKILMADIK EL, ÇALINMADIK KAPI BIRAKMIYOR

AK Parti Bursa il ve ilçe teşkilatları, milletvekilleri ile birlikte tam kadro düzenledikleri saha çalışmalarını sürdürüyor.  AK Parti Yenişehir ilçe teşkilatı da, Yenişehir’in her noktasında sürdürülen temaslarla AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm dünyada yaşanan ve mücadelesi sürdürülen COVİT 19 Salgını ile birlikte etkileri küresel çapta görülen ekonomik pandemiye karşı alınan tedbirler ve sürdürülecek çalışmaları Yenişehir Halkı’na anlatılıyor.

AK Parti Yenişehir teşkilatları, düzenli aralıklarla gerçekleştirdikleri saha çalışmaları ile Yenişehir Halkıyla biraraya gelerek, Bursa ve Türkiye’nin geleceği için hedefleri ve yapılan çalışmaları anlatıyor.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yıldırım ve ilçe koordinatörü Asuman Akçay Sakallı 'nin katılımlarıyla, Yenişehir AK Parti Ana kademe, Gençlik kolları, Kadın kolları ve meclis üyeleriyle birlikte dükkan dükkan, hane hane gezerek vatandaşlarla buluştular.

Son olarak AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu önderliğinde tüm ilçede gerçekleştirilen ziyaretlerle mahalle mahalle, çarşı pazar, ev ev gezilerek, vatandaşlarla hasbihal edildi, yerelde ve geneldeki çalışmalar ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ortaya çıkarılan yeni ekonomi vizyonu ve ülke genelindeki proje ve çalışmalar anlatıldı.

AK Parti Teşkilatları’nın gücünü milletinden alan, yönetim anlayışının merkezine aziz milletini koyan hizmet anlayışı ile partilerinin kuruluşundan bu yana gün geçtikçe artan bir güvenle yoluna devam ettiğini belirten Fikret Hatipoğlu “Çok şükür ki aziz milletimizin davamıza olan güveninden aldığımız güçle ülkemizin önüne serdiğimiz ‘Güçlü Türkiye’ vizyonu yolunda, her koşulda sağlam adımlarla ilerleyebiliyoruz” dedi.

Tüm dünyayı etkileyen salgının küresel ekonomiyi de derinden etkilediğini vurgulayan BaşkanHatipoğlu, döviz kurlarında yaşanan psikolojik dalgalanmanın Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın somut önerileri ve ayakları yere basan ekonomi modeliyle birlikte önüne geçildiğine işaret etti. AK Parti Hükümetleri’nin yaşamın her alanında ortaya çıkarılan sağlam ve ileriye dönük politikalarla Türkiye’nin geleceğini inşa ettiğine vurgu yapan Hatipoğlu, “Türkiye, gücünü pandeminin tüm olumsuz şartlarına rağmen bu dönemde de göstermiştir. Pandemi sürecinde halkın her kesimine, sanayiciye, ihracatçıya, ticaret erbabına ve üreticilerimize yerinde ve zamanında verilen destekler, üretimin ve ihracatın rekor seviyelerde devam etmesini sağlayarak, tüm dünyadaki pandeminin getirdiği olumsuzluklara rağmen Türkiye’de ekonomik göstergelerin istenilen düzeyde seyredebilmesini sağlamıştır. Son dönem de yine Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde işçi ve işverenin yüzünü güldüren maaş düzenlemeleri ve hayata geçirilen ürünlerdeki fiyat düzenlemeleri çalışmaları hükümetimizin milletini hiçbir kriz karşısında ezdirmeyeceğinin güçlü göstergesidir. Ülkemiz, Dünya’nın en büyük 10 ekonomisi arasında yer alma, küresel gelişmişlik düzeyinde en üst sıralara çıkarma yolunda emin adımlarla ilerliyor” dedi.


 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ak-parti-sikilmadik-el-calinmadik-kapi-birakmiyor.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz