ANNE KEDİ VE YAVRULARINA KUCAK AÇTILAR

ANNE KEDİ VE YAVRULARINA KUCAK AÇTILAR

Yenişehir TOKİ Ortaokulu, yeni doğum yapan sokak kedisi ve 4 yavrusuna yuva oldu.

Yenişehir TOKİ Ortaokulu Müdürü Necati Özkan, CEKU ismini verdikleri kediyi, yavrularıyla birlikte okulda misafir ettiklerini söyledi.

CEKU ismi verilen hamile kediyi sokaktan okula getiren öğrenciler, kediye laboratuvarda güzel bir yer hazırladılar. Doğumdan bir süre sonra başka bir yere taşınan Anne kedi ve yavrular, şimdi tüm okulun gözbebeği halindeler.

CEKU ve yavruları şu sıralar okul öğretmenleri ve öğrencileri tarafından bakılıp besleniyor.

Yenişehir TOKİ Ortaokulu Müdürü Necati Özkan, kedileri sahiplendirmeyi düşündüklerini söyledi.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/anne-kedi-ve-yavrularina-kucak-actilar.html.html

Yorumlar

  • Cemal

    Cemal

    Belediyeden sokak hayvanları için aşılama sokaklara belli noktalara yem su bırakılması bazılarının kısırlaştırılması hasta olanların tedavisi belediyece sokak hayvanları için vakıf kurulması ile yardımseverlerin organize edilmesi en önemlisi yenileşire kedi köpeği yavrularıyla bırakan köylülerin uyarılması bu işlere köylerd3n başlanması küçücük ilçemizde hayvanların özgürce ve mutlu yaşamasını sağlamalıyız. Hayvan barınakları rezalet teşebbüs bile etmeyin orda birbirlerini yicekler hayvanlar. Sağlanırsa sokaklar doğa daha iyi onlar içğn barınak bir tür hapishane. İnegölün ayrıca uyarılması topladıkları zehirledikleri hayvanları yenişehire bırakmamaları insanlık adına daha iyi şeyler yapmaları arz olunur.

Yorum Yaz