BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK PROJE

BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK PROJE

Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği, sokak hayvanları için örnek bir projeye imza attı.

Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile ortak bir proje yürüten Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği, sahipsiz sokak hayvanları için belirli noktalara beslenme kulübeleri koydu.

KULÜBELERİ DERNEK ÜYELERİ HAZIRLADI

Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği üyeleri tarafından hazırlanan kulübeler, sokak hayvanlarının ağırlaşan kış şartlarında soğuktan etkilenmemeleri için “Soğukta Yardıma Muhtaç Birileri Var” sloganıyla sahiplerini buldu.

Programa Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Taner İtak ve Dernek üyeleri, hayvan sever vatandaşlar ve belediye personeli katıldı.

Belediye Başkanı Süleyman Çelik, projede emeği geçenlere teşekkür ederek “Önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attığınız için Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ve üyelerini gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Örnek bir projeye imza atan Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Taner İtak ise, “Kış aylarındayız. Sokak hayvanlarının barınma ve yiyeceğe en ihtiyaç duyduğu aylar. Beşiktaşlılar Derneği olarak bir farkındalık oluşturmak istedik. Beslenme kulübelerimiz şehrin belirli yerlerine bırakıldı. Ancak işimizin burada bitmediğini çok iyi biliyoruz. Tüm üyelerimiz bu beslenme kulübelerinin takipçisi olacak. Her birimiz her gün bu kulübeleri kontrol edeceğiz” şeklinde konuştu.

MAMALAR BESLENME ODAKLARINA BIRAKILDI

Son olyarak başkan Süleyman Çelik ve Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Taner İtak ve Yönetim kurulu üyeleri, dernek bağışlarıyla alınan mamaları beslenme odaklarına bıraktılar.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/besiktaslilar-derneginden-ornek-proje.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz