BU SENE DE OLMADI!

BU SENE DE OLMADI!

Sezon başında BAL ligini hedefleyen ve bunun için kadro oluşturan Yenişehir Belediyespor, BAL Ligini son maçta kaçırdı.

Temsilcimiz, Süper Amatör Lig Grubunda istediği sonuçları alamamış olsa da, şansını son maça kadar taşımıştı. Temsilcimiz, Umurbey’de oynadığı Gülbahçe Spor maçından 2-2 berabere ayrıldı. Temsilcimizin BAL Ligine çıkması için Gülbahçeyi yenmesi ve Demirtaş’ın puan puan kaybetmesi gerekiyordu. Maalesef ikisi de olmadı!

Play Of’un son maçlarında Yıldırım Belediyespor-Keles Gençlik Spor, Demirtaş Spor-Elmasbahçespor ve Yenişehir Belediyespor-Gülbahçe Spor maçları oynandı.

Umutlu olarak gittiği Umurbey’de de isteğimi sonucu alamayan Yenişehir Belediyespor, 2 kez öne geçse de maçtan 2-2 beraberlikle ayrıldı. Bu sonuç Gülbahçe Spor’u BAL ligine taşıdı.

BAL Ligini hedefleyen Demirtaş Spor ise Play Of Grubuna çabuk havlu atan Elmasbahçe Sporla mücadele etti. Maçı, son dakikalarda attığı golle 2-1 kazanan Demirtaş Spor’a bu galibiyet yetmedi.

Son maça en rahat giren Yıldırım Belediye Spor ise, sürpriz olmasına izin vermedi ve Keles Gençlik Spor’u 3-0 gibi bir skorla rahat geçti. Yıldırım Belediyespor, Play Of gurubunu lider tamamladı ve BAL Ligine merhaba dedi.

Bu sonuçlar Yenişehir’de büyük üzüntü yarattı. Taraftarlar hayal kırıklığı ile Yenişehir’e döndü.

Yıldırım Belediyespor ile Gülbahçespor, ilk kez BAL liginde mücadele edecekler.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/bu-sene-de-olmadi!-.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz