BURAK CAN’DAN OTOPARK ELEŞTİRİSİ

BURAK CAN’DAN OTOPARK ELEŞTİRİSİ

Memleket Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Burak Can, Yenişehir’deki otopark sorunuyla ilgili bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
Can, Yenişehir’deaçıklanan projelere rağmen otopark sorununun devam edeceğini kaydetti.

Burak Can’ın açıklaması şöyle;

ÇOK DEĞERLİ BASIN EMEKÇİLERİ VE SAYĞIDEĞER YENİŞEHİR HALKI,

Osmanlı'ya başkentlik yapmış, geçmişte ki tarihini geleceğin Türkiye'si ile birleşen, geleneklerini asırlarca korumuş bereketli toprakları ile Türkiye ekonomisine büyük katkılar sağlamış Yenişehir'imizin evlatları olmaktan gurur duyuyoruz.

Son zamanlarda açıklanan projeler bizleri her ne kadar mutlu etse de, yılın 365 günü Yenişehir'de yaşayan, ekmeğini, aşını Yenişehir'de kazanan, hayatı Yenişehir olan bizleri endişeye düşürüyor.

İlçemizde son zamanlarda açıklanan 2 proje olan kapalı Pazaryeri ve Millet Bahçesi her ne kadar Yenişehir gelişimine katkı sağlasa da, ilçe halkında soru işaretleri bırakıyor. Kapalı Pazar yerinin Salı Pazarı kurulmayacağı günlerde otopark olarak kullanacağı belirtilse de, millet bahçesinin yapılacağı alana 40 araçlık otopark yerinin özellikle ilçemizde Salı günleri otopark sorununun fazlasıyla devam edeceğini gösteriyor.

Özellikle Salı günleri ilçemizde hem köylerden, hem de civar ilçe ve köylerinden gelecek vatandaşlarımızın otopark sorunu yaşayacağı açık ve net ortadadır. Bizler Memleket Partisi Yenişehir ilçe örgütü olarak açık çağrımız, böyle yüksek bütçeli iki projede ilçemizin uzun yıllardır sıkıntısını yaşadığı otopark sorununun tekrardan görüşülüp, yapılacak olan projelerde sorunun en doğru şekilde çözüme kavuşturulmasıdır.

Hangi siyasi görüşten ve anlayıştan olursak olalım, ortak noktamız göz bebeğimiz Yenişehir'dir. Dün olduğu gibi bugün de Yenişehir'imizin gelişimi ve ilerlemesi için gerçekleşen her projenin destekçisi olduğumuz gibi, bu iki projede de bu sorunun çözüleceğine tüm kalbimizle inanıyoruz.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/burak-candan-otopark-elestirisi.html.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz