BÜYÜKŞEHİR SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR

BÜYÜKŞEHİR SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR

Bursa Büyükşehir Belediyesi, mahalle mahalle gezerek sorunları yerinde dinliyor ve tespit ediyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler ve Turizm Daire Başkanı Abdülkerim Baştürk, BUSKİ yetkilileri Sadettin Topcan ile Hasan Tahsin Vurgun, Yol İşleri Şube Başkanı İsmail Gümüş, Yenişehir Gündoğan Mahallesi’ne gelerek mahalle sakinlerini dinledi.

Muhtarlık önünde gerçekleşen toplantıya, Gündoğan Mahallesi Muhtarı Mustafa Manastırlı, Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği Başkan Yardımcısı Murat Emir ve mahalle sakinleri katıldı.

Muhtar Manastırlı ve mahalle sakinleri, mahallelerindeki eksik ve sorunları Bursa Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler ve Turizm Daire Başkanı Abdülkerim Baştürk ve gelen heyete iletirlerken, sorun ve eksikler tek tek not edildi. Baştürk, ‘Bursa Belediyesi olarak her zaman sahadayız. Sizlere Başkanımız Alinur Aktaş’ın selamlarını getirdik. Ne sorun ve sıkıntılarını varsa hepsini çözeceğiz inşallah’ dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve gelen heyete teşekkür eden Muhtar Manastırlı, ‘Mahallemizdeki eksikleri mahalle sakinlerimiz ile gelen heyete ilettik. Tüm eksiklerimizin bitirileceğinin sözünü aldık. Gerçekten çok güzel bir uygulama yapılıyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz’ diye konuştu.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/buyuksehir-sorunlari-yerinde-dinliyor.html.html.html

Yorumlar

  • Ali

    Ali

    Olması planlanan ototest merkezine ne oldu.Yok mu açıklayacak bir yetkili

Yorum Yaz