CHP’Lİ ŞAFAK ERDEM DARBE Mİ İMA ETTİ!

CHP’Lİ ŞAFAK ERDEM DARBE Mİ İMA ETTİ!

Yenişehir Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Şafak Erdem, Sosyal medyada çok tartışılacak bir paylaşımda bulundu. Şafak Erdem’im paylaşımı, birçok kişi tarafından ‘Darbe iması’ olarak nitelendirildi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun darbe tehdidi daha sıcaklığını korurken, Yenişehir Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Şafak Erdem’in yaptığı paylaşım, Bursa kamuoyuna bomba gibi düştü.

CHP Meclis Üyesi Şafak Erdem, sosyal medya hesabından 23 Nisan ile yaptığı paylaşımda ’23 Nisan 1920 Egemenliğin saraydan alınıp ‘kayıtsız şartsız’ millete verilişinin 100. Yılı. Gene alırız’ ifadelerini kullandı. Son zamanlarda kendini ön planda tutma çabaları ile bilinen CHP’li Şafak Erdem’im bu paylaşımı, darbe imalarını ön plana getirdi. Hatta Erdem’in paylaşımı, Canan Kaftancıoğlu’nun sözlerinden daha cüretkâr olarak ifade edildi.

CHP’li Şafak Erdem’in paylaşımı hemen yankı bulurken, tehditvari sözlere kayıtsız kalmayanlar, ‘CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu iktidar değişikliği ile ilgili skandal bir paylaşım yapmış, darbe tehdidi savurmuştu. Şafak Erdem’de, aynı Canan Kaftancıoğlu gibi darbe çığırtkanlığı yapmaktadır. Şafak Erdem’in bu paylaşımını şiddetle kınıyoruz. Türk halkı, bu ve bunun gibi zihniyetteki insanlara asla izin vermeyecektir’ dediler.  

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/chpli-safak-erdem-darbe-mi-ima-etti.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz