ÇİÇEKÖZÜ’NDEN TBMM'YE ZİYARET

ÇİÇEKÖZÜ’NDEN TBMM'YE ZİYARET

Çiçeközü’nden Gazi Meclise ziyaret. Çiçeközü Köyü Muhtarı Nizamettin Filiz ve YENÇİDER Başkanı Fikret Kirişçi’nin de bulunduğu heyet, AK Parti Bursa Milletletvekillerini ziyaret etti.

Çiçeközü Köyü Muhtarı Nizamettin Filiz ve Çiçeközü Derneği (YENÇİDER) Başkanı Fikret Kirişçi’nin bulunduğu 17 kişilik Çiçeközü heyetini AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin karşıladı.

TBMM’de AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinleyen Çiçeközü heyeti, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çiçeközü Köyü Muhtarı Nizamettin Filiz ve YENÇİDER Başkanı Fikret Kirişçi, ortak yaptığı açıklamada ‘Çok güzel ve yararlı bir ziyaret oldu. Başta AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ve tüm AK Partili Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. Bizleri çok güzel ağırladılar. Ziyarette ayrıca köyümüzün eksiklerini ilettik. Bizlere yardımcı olacaklarını söylediler’ şeklinde konuştular.

Çiçeközü Heyeti, son olarak Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret ettikten sonra Yenişehir’e döndü.

Haber: Nihat BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/cicekozunden-tbmmye-ziyaret.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz