DAVUT AYDIN’DAN TOKİ MÜJDESİ

DAVUT AYDIN’DAN TOKİ MÜJDESİ

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Davut Aydın’dan Yenişehir halkına “TOKİ” müjdesi.

Belediye Başkan Adayı Davut Aydın, bir yandan nokta mitinglerini sürdürürken, bir yandan da projelerini halka anlatmaya çalışıyor.

Seçim meydanlarına iyiden iyiye ısınan Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Davut Aydın, son olarak 3. Etap TOKİ müjdesi verdi.

Proje tanıtım toplantısında TOKİ konusuna değinmeyen Aydın’ın TOKİ müjdesini özellikle son haftaya bıraktığı belirtiliyor.

TOKİ müjdesinden olumlu tepkiler alan Davut Aydın, başkan seçildiği takdirde TOKİ projesine hemen başlayacaklarını ve ev almakta zorluk çeken Yenişehir halkını ev sahibi yapacaklarını kaydetti.

Bu konuda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Alinur Aktaş’tan büyük destek aldığını vurgulayan Aydın, “Yenişehir halkı bize güvensin. Verdiğimiz sözlerin hepsinin arkasındayız” dedi.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/davut-aydindan-toki-mujdesi.html.html

Yorumlar

  • Cemal

    Cemal

    Toki 2.etapta dairelere balkon yapılması ya unutuldu yada kasten yapılmadı incelense skandal çıkar ortaya şöyle 2 m2 balkon olaydı iyiydi insanlar çamaşırımı kuruturdu yada evdeki hastasını ihtiyarını bebesini çıkarır hava aldırırdı bu bile çok görüldü. 3.etabı balkonsuz yapacaksanız hiç yapmayın daha iyi direkt 4.etapınıza geçin. Önce insan lütfen.

Yorum Yaz