DİKKAT! MİDENİZ BULANABİLİR!

DİKKAT! MİDENİZ BULANABİLİR!

Diyelim ki, Yenişehir eski Garaj civarına işiniz düştü. İnsanız ya, o an ihtiyaç gidermeniz gerekti, sakın ha orada bulunan konteyner tuvalete girmeyin. Çünkü tuvalete girdiğinizde istifra etme olasılığınız da yüksek!

Yenişehir Gündem Gazetesi’ne gelen bir ihbarla, eski garajda bulunan konteyner tuvaleti kontrole gittik. Bize yapılan ihbarı o an abartılı bulsak da, tuvaletin halini gördükten sonra ‘Az bile demişler’ deme gereği bulduk açıkçası. Tuvalet pis değil, leş gibiydi.

Tuvalet belediyenin mi yoksa başka birinin mi yetkisi altında bilmiyoruz, ama bu görüntünün Yenişehir’e hiç yakışmadığını düşünüyoruz.

Yenişehirli vatandaşlar, ‘Daha tuvaletlerin bakımını ve temizliğini yapamayan yönetimden ne beklenir. Misafirlerimize karşı utanıyoruz’ diye eleştiride bulunuyorlar. Bazı vatandaşlar ise, ‘Yenişehir insanına reva görülen bu mu?’ diye serzenişte bulunurlarken ‘İşi ehline emanet etmiştik. Eğer ehline emanet buysa yandık demektir’ şeklinde göndermede yapıyorlar. 

  

Biz mi? Biz ise, bu görüntüyü gördükten sonra Yenişehirli vatandaşlarımızın sonuna kadar haklı olduklarını düşünüyoruz.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/dikkat!-mideniz-bulanabilir!.html.html

Yorumlar

  • Cemal

    Cemal

    Yenişehirdeki tüm umumi tuvaletlerin çoğu pis bazısı kullanıcılardan dolayı bazılar temizliğinin yeterince yapılmamasından ve en önemlisi tuvaletlerin fiziki şartlarınında kötü kalitesiz ve yetersizliğinden dolayıdır konuyu bütün olarak inceleyip çözüm odaklı pragmatik düşünceyle çözümlenebilir. İstanbulda belediyeye ait tuvaleletlrdr klozet lavabo ve pisuvarlar iyi seviyededir aynısından yapmak zor olmasa gerek 1 tl otomatik geçişlidirler. Sonrada tuvalet eğitimi verilmeli topluma utanmamalı bu durumdan çünkü kreş ana sınıfı eğitimi almayan toplumuz tuvalet banyo cinsellik ve din eğitimi maalesef ailede konuşulmamaktadır o yüzden hepsine yakını toplumda yarı seviyelerdedir. eğitim odaklı olmalıyız

Yorum Yaz