DÖNER'İN YENİ ADRESİ ET-HEM DÖNER

DÖNER'İN YENİ ADRESİ ET-HEM DÖNER

Yenişehir’de yeni açılan ‘ET-HEM Döner’, farklı lezzetiyle et döner severlerin yeni adresi olmaya aday. Yeni açılan ‘ET-HEM’ Döner’de Bursa usulü ‘Pideli Köfte’ de yeni lezzet olarak Yenişehirlilerin beğenisine sunulacak.

Cumhuriyet Caddesi No: 76 adresinde açılan ‘ET-HEM Döner’’in ustalığını, 60 yıldır babadan oğula Çancılar’da Döner ve Pideli Köfte işiyle uğraşan Ender Usta yapıyor.

İskender Kebap ve Pideli Köfte gibi ürünlerin dışında, ekmek içi döner, lavaş içi döner gibi ürünler de sunacak olan ‘ET-HEM Döner’, kısa süre içinde ‘Paket Servis’ hizmeti de verecek.

YENİŞEHİRLİLER BURSA’YA GİTMEK ZORUNDA KALMAYACAK

Açılışı gerçekleşen ‘ET-HEM Döner’e Yenişehirliler ilk günden yoğun ilgi gösterirken, ‘ET-HEM Döner’ sahibi Ethem Bıçak, ilgi gösteren Yenişehirlilere teşekkür etti. Ethem Bıçak, ‘Yeni açılan işyerimizde kalite ve hijyen, olmazsa olmazlarımız olacak. Bunun dışında, fiyatlarımız da gayet makul düzeyde. Yenişehirli hemşehrilerimiz bundan böyle İskender ve Pideli Köfte yemek için Bursalara gitmek zorunda kalmayacak. Çünkü aradıkları Lezzet ayaklarına kadar geldi. Tüm Yenişehirli hemşehrilerimizi yeni açılan işyerimize bekliyoruz’ dedi.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/donerin-yeni-adresi-et-hem-doner.html.html

Yorumlar

  • Subaşı Emlak

    Subaşı Emlak

    Ethem kardeş, yeni işin hayırlı uğurlu olsun.Rabbim hayırlı kazançlar nasip eder inşallah.

Yorum Yaz