ERCAN ÖZEL: MUAZZAM PROJELER HAZIRLADIK

ERCAN ÖZEL: MUAZZAM PROJELER HAZIRLADIK

İYİ Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ile periyodik yaptığı toplantılarını aralıksız sürdürüyor. 

Yenişehir'i aylardır masaya yatıran bu başarılı iki yerel yönetici Yenişehir'in sorunlarına çözüm kavuşturabilmek için var güçleriyle çalışıyorlar. 

Millet İttifakı İYİ Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel yaptığı açıklamada: Yenişehir'de yapılan  kamuoyu araştırmalarında öndeyiz. Her gittiğimiz yerde  halkımızın çok büyük bir teveccühü ile karşılaşıyoruz. Yıllardır Yenişehir halkı mutsuz, umutsuz, taze bir kan, genç, dinamik, heyecanlı bir ekibi göreve getirmek istiyor. Yenişehir'de herkes kendilerine rızkın Allah tarafından verildiğini çok iyi biliyor. Siyasi partilerin ekmek vermeyeceğinin, aş vermeyeceğinin herkes farkında işte bu doğrultuda Sayın Bozbey ile birlikte Yenişehir'i ayağa kaldıracak muazzam projeler hazırladık. Bunun için de 1 Nisan sabahını bekliyoruz. Halkımıza güveniyoruz. Tekrar bir yanlış yapmayacaklarını, Yenişehir'in geleceği için oy kullanacaklarından eminiz. Aksi takdirde verecekleri yanlış bir karar ilçemizin tam 5 yılına mal olacak. Herkes şundan emin olsun ki! Yenişehir'de yarınlar dünden daha iyi olacak" dedi.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ercan-ozel:-muazzam-projeler-hazirladik.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz