ERCAN ÖZEL'DEN BİRLİK VE DAYANIŞMA ÇAĞRISI

ERCAN ÖZEL'DEN BİRLİK VE DAYANIŞMA ÇAĞRISI

İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel, Türkiye genelinde meydana gelen yangınlar için birlik ve dayanışma çağrısı yaptı. İşte o açıklama;

İYİ PARTİ OLARAK YENİŞEHİR KAYMAKAMLIĞI’NA, YENİŞEHİR BELEDİYESİ’NE VE YENİŞEHİR KENT KONSEYİ’NE AÇIK ÇAĞRIMIZDIR

 Saygıdeğer Basın Mensupları ve Kıymetli Hemşerilerimiz;

Oldukça zor zamanlardan geçiyoruz. Vatanımızın her yanında ağaçlarımız, ormanlarımız, geleceğimiz yok ediliyor. Bu yazıyı okuyan herkesin bir damla suyla bile olsa yangınlara müdahale etmek için can attığına, acaba ben ne yapabilirim diye iç geçirdiğine, ölen canlıları gördükçe gözyaşı döktüğüne eminiz.

Köyceğiz’de, Manavgat’ta, Silifke’de, Kozan’da ve ülkemizde daha onlarca şehir de evler, ahırlar yandı kullanılamaz hale geldi ve hala da yanıyor. İYİ Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı olarak bizler ciğerlerimizi yakan yangın felaketi için bu günlerin, dayanışma, birlik ve beraberlik günü olması gerektiğini düşünüyoruz.

Zarar gören şehirlerimizde ki vatandaşlarımızın ve can dostlarımız hayvanlarımız yaralarını sarmak, yangına müdahale eden ekiplerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için bizlerin de Yenişehirliler olarak elimizden gelen katkıyı koymamız gerektiği ortadadır.

Her şeyi devletimizden beklemenin yanlış olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda Yenişehir Kaymakamlığımızın, Yenişehir Belediyemizin ve Kent Konseyimizin koordinasyonunda yangından etkilenen bölgelerde oluşan zararları karşılamak için bir yardım kampanyası organize edilmesini talep ediyoruz.

 GÜN; BİRLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜDÜR.

Konu dayanışma, birlik ve beraberlik olunca ilçemizde herkesin taşın altına elini koyacağından eminiz. Ticaret Borsası, Ticaret Odası, Muhtelif Esnaflar Odası, Yenişehir Sanayici ve İşadamları Derneği, Yenişehir Genç İşadamları Derneği, Ziraat Odası, Muhtarlar Derneği gibi meslek kuruluşları ve odalarımızın yanında siyasi parti ilçe başkanlıklarımız, İHH, ANDA ve Yardımsevenler derneği gibi yardım kuruluşlarımız, kooperatiflerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, esnaflarımız ve vatandaşlarımızın katkılarıyla yapılacak olan Yangın Yardım Kampanyası’nın başarılı olacağına inanıyoruz.

Toplanılacak birkaç tır yardım malzemesinin Yenişehir Kaymakamlığımız tarafından doğru yere ulaşabilmesi için gerekeni tüm Yenişehir olarak hep birlikte yapalım. Bu birlik ve dayanışma çağrımızdan olumlu yanıt alacağımıza ve ilçemizin örnek bir dayanışmaya ev sahipliği yapacağına can-ı gönülden inanıyoruz.

İYİ Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı olarak; ülkemizde ki yangınlara müdahale kapsamında şehadet şerbeti içen tüm vatan evlatlarımıza sonsuz şükran ve saygılarımızı sunuyor, mekanlarının cennet olmasını diliyoruz.             Ercan ÖZEL - İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ercan-ozelden-birlik-ve-dayanisma-cagrisi.html.html

Yorumlar

  • Ali

    Ali

    Bursa Yenişehir e yapılacak ototest merkezi ne oldu.

Yorum Yaz