ERKEK TERÖRÜ!

ERKEK TERÖRÜ!

Sevgili dostlar…

Her geçen gün artarak devam eden kadınlarımıza karşı erkek müsvettelerinin, eşlerine karşı yaptıkları acımasızca işkencelerini ve canice işledikleri çinayetlerini, hemen hemen her gün televizyondaki haberlerde, kanımız dona dona izliyor ve bu kadarda olur mu deyip kızıyoruz.

Yenişehir’deki bazı eşlerin, beylerinden gördükleri işkence ve dayağa karşı sesiz kaldıkları ve dile getiremediklerini belirtiliyor.

Bence yanlış yapıyorlar. Yaşadıkları kötü olayları emniyet yetkililerine bildirerek, haklarının kanunlar çerçevesinde korumaları ve gerekli tedbirlerin aldırarak, yaşamlarına daha güven içerisinde devam etmelerini sağlayabilirler.

Eşlerine karşı hoyratça davranışları sonrası kaba kuvvet kullanarak, kendilerini bir şeyler sanan aşağılık komplekse sahip erkeklerin, ağırlıkta tahsilli kişilerin olması, insanlıktan uzak sapık ruha sahip kendini bilmezlere karşı, sanırım ki kanunlarımızda daha ağır cezaların olmasını, bir nebze de olsa bu caniliğin önünü kesmesi mümkün olabilir.

Sayın anne ve babalar… Her geçen gün daha küçük yaşlardaki çocuklarımıza bulaşan ve kullanımına yol açan uyuşturucu müptelalığından çocuklarımızı korumanın en güzel yolu onlarla arkadaşça yaklaşmak ve ilgi ve alakanızı eksik etmemektir. Sürekli gözümüzün onların üzerlerinde olması gerektiğini ve en ufak bir şüphenizde emniyet birimlerinden yardım alabilmenizi, evlatlarımızın arkadaş çevresinin önemini çok iyi bilerek kesinlikle evlatlarımıza bir baskı uygulamanın aksi sonuçlar doğuracağını bilmemiz gerekir.

Bonzai belasının, gençlerimizi nasıl zehirlediğini televizyonlarda veya etrafımızda görebiliyoruz. Fiyatının 5 TL olduğu bu sentetik uyuşturucu torbacılarına karşı uyanık olup, gençlerimizi zehirleyen bu yılana karşı emniyet birimleriyle iş birliği içinde olmanın, en ufak bir şüphede bildirmenin bir vatandaş olarak en önemli milli bir görevidir.

Yeryüzünde iklim kabuğu değiştiği gibi, insanlarımızın huylarında da, Psikolojilerinde de bir değişiklik söz konusu sanki. SABRI VE ŞÜKRETMEYİ UNUTTUK. Her gecen gün birbirimize karşı daha kırıcı, sevgisiz, güvensiz kısacası huzursuz bir yaşam döngüsünde dönüp duruyoruz. Cenabı Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.

Sevgili dostlarım, etrafımızda sapıkların olduğunu düşünerek kesinlikle ufak çocuklarınızı dışarıya yalnız bırakmayın ve gözünüzün önünden ayırmayın. Çocuklarınızın okullarına gidiş gelişleri çok iyi izleyin.

Sevgili dostlarıma sigarasız bir ortamda sağlıklı yaşamlar dilerim.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/erkek-teroru!.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz