FETOŞ VE GAYRİMEŞRU ÇOCUKLARI KİMDİR?

FETOŞ VE GAYRİMEŞRU ÇOCUKLARI KİMDİR?

Sayın Cumhurbaşkanı’nın tanımı güzel bir tanımdı bu konuda, üstü ihanet, ortası ticaret, altı ibadet...

Uzun yıllarıdr takip ettiğim islama operasyon yapan bu üçlüyü farklı  yerlerde kullanarak bir yere kadar başarılı şekilde gelip, birçok insanın itikatını bozdular malesef. Bu yazımızda üstü ihanet olan kadrodan bahsedelim, daha doğrusu  hafızları tazeleyim ki bu kervana kimler katılmış, kimler alakasız şekilde biat etmiş buyrun hep beraber bakalım...

Tarih bir milletin hafızasıdır. Mesela hafızasını kaybeden bir insan hiç bir şey hatırlamaz ve yapamazsa, ehliyet sahibi olamazsa, mensubu olduğumuz milletin tarihini bilmeseniz aynı şekilde önüne ne koyulursa bilmez anlamaz, yer. Doğru nedir yanlış nedir ayırt edemez..

Tarihini bilmeyen her millet  yok olmaya mahkumdur ve her toplumun bir vizyonu ve ideali olur.
Nasıl ki Türklerin Nizamı Alem İ'lây-ı Kelimetullah, Kelime-i Tevhid nurunu bütün gönüllere ve kafalara nakşetmek demektir. Mukaddes hükümlerini ve ölçülerini insanların yaşadığı yeryüzünün her noktasına ulaştırma gayreti içinde olmak demektir.

Hristiyan dünyasındaki  dinlerarası diyolag projesi  vardır. Bu Hristiyanların 1000 yıldır devam eden bir ideali. Derin kökleri vardır ve çok ciddi bir çalışması olan bir alan... Mesela cizvitliler var, derin bir tarih kodları olan cizvitliler tarikatı, olayı organize eden merkezdir. Bunların amacı Zebur, Tevrat, İncil nasıl insanların istekleri ve çıkarları doğrultusunda değişime uğradıysa, İslam dinine de aynı operasyonu yapmak, tüm amaç bu sebeple bin yıldır canla başla çalışmaya devam ediyor.

400 yıl önce Ekber Şah denilen biri çıktı. Bu projeyi hayata geçirmek için, ne yazık ki kendini müslüman olarak tanımlayan insanlara yapıldı papaz görünümlü hocalarla. Ekber Şah bu projenin tarihteki büyük ayaklarından biriydi, karşısında olan son bin yılın mücedidi İmamı Rabbani hazretleri (k.s) tarafından bertaraf edilmişti, devamında sinsi bir şekilde sabırla  beklediler uzun yıllar.

Peki neydi amaçları?                              
İslam nedir? Allah'ın hükümleridir.           
İslam akıl dini değil, nakil dinidir fakat akla yatkındır. Dinler arası diyalog aslında burda devreye giriyor. Allah ve Resulünun ne anlattığını  anlamayıp bunu gizleyip kendi isteklerini anlayışlarını aşıladılar Müslümanlara. Sonra ne oldu? Ebu Hanife hazretlerinin  bir sözü vardir: "Et kokmasın diye eti tuzlarlar, tuzun görevi etin kokmamasını sağlamak, insanlar ettir, alimler tuzdur, peki ya tuz koktuysa?

Ne hale geldik..  Kur'an'ı Kerim kıyamete kadar Allah'ın korumasında olduğu için özünü bozamadilar ama insanların algıları ile oynayıp istedikleri hale getirdiler. Bu kimlerle yapıldı diye sorulacak olursa "hoca görünümlü papazlarla"... Bu konuyla ilgili bir kaç somut örnek verelim ; "Allah katında tek din islamdır" ayeti vardır.. Dinler yoktur. Bir sonraki kitap gelene kadar gelen kitabin hükümleri geçerlidir. Son kitap Kuranı Kerim son peygamber Hz. Muhammet (s.a.v) efendimizdir. Bu kanunlar iman esaslarıdır. Asıl olan bu olduğu için dinler arası diyalog adı altında denilen sadece  "la ilahe illallah" demek yeterlidir ibaresi eksiktir ve Mevla da eksik imanı kabul etmez. Çünkü amelden bahsetmiyoruz itikat noktasında eksiklikler oluşturdular. Bunu diyanetin profesörlerinde çok yoğun görüyoruz Adam Profesör olmuş öğrenci yetiştiriyor, Allah gaybı bilmez diyor. Bu söz insanı şirke sokar. "Allah herşeyden münezzehtir"  eksiklik atfedilemez. Başka bir Profosör : "Keyf" süresi uydurmadır kaldırılsın diyor’’! Bir ayeti inkar, bütün dini inkar demektir. Mesela birkaç örnek daha verecek olursak; Yahudi ve Hristiyanlar cennete girecek diyorlar, Hz. Musa’ya inanan yahudiler, incil gelene kadar Tevrat’a iman eden yahudiler cennete girecek, Kur’an gelene kadar İncil’e iman eden hristiyanlar cennete girecek, alemlerin sultanı Hz. Muhammed S.a.v efendimize ve Kur'an'ı Kerim'e inanan müslümanlar cennete girecek, iman etmedikçe yahudi ve hristiyan cennete giremez. Hoca görünümlü papazlar bunların uzantılarıdır. Bu kavmin insanlarının sistemli olarak beyinlerini sıfırladılar sonra da dinler arası diyalogcular beyinleri doldurmaya başladı. İlk lokomotif "fetö" kendisi idi. (Sadece olay dersaneler ve bank asya değil).

Dörtlü masaya bakın, masada "Ünlü bir işadamı, Graham Fuller CIA Ortadoğu temsilcisi, zamanında MİT'in üst düzey yoneticisi ve ,"fetö". Yorumu size bırakıyorum...

 Bir sonraki yazıda ortadaki ticaret ayağını anlatıcaz, kimler kimlere neler verdi, kimler nasıl zengin oldu, bu operasyondan nasıl kurtuldular hepsini anlatıcaz. Bakalım sonunda ülkücü duruşla bağdaşıyor mu? Tabi ki bağdaşmıyor, kendini bişey zannedenler bağdaştırıyor hepsini, serelim ki gözler önüne yarın kapalı kapılar arkasında konuşacak bişey kalmasın .

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/fetos-ve-gayrimesru-cocuklari-kimdir.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz