GÖKHAN YUKA: KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

GÖKHAN YUKA: KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Gökhan Yuka, “Bizim yolumuzda, davamızda belli, bizimle aynı yolda yürüyen herkese kapımız sonuna kadar açık” dedi.

 

 

MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile medya temsilcileri ziyaret eden MHP Yenişehir ilçe Başkanı Gökhan Yuka, yaptığı açıklamada “Öncelikle bu onurlu görevi bizlere layık gören Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve değerli çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyor. Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’i bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Genel Başkanımız Bahçelinin de ifade ettiği gibi davamız belli yolumuz belli, bugüne kadar kökümüzden kopmadan mücadele ettik. Kimliğimizi savunarak, kaynaklarımızı  koruyarak millet-i ebed müddet, devlet-i ebed müddet iradesine sahip olduk. Ya devlet başa, ya kuzgun leşe kararlığımızdan en ufak taviz vermedik vermeyeceğiz de" diye konuştu.

Yuka, “Hepimiz kardeşiz bu anlayışa sahip olan herkese partimizin kapıları sonuna kadar açıktır. Bu bir bayrak yarışıdır. Amacımız partimize, halkımıza en iyi onurlu şekilde hizmet etmektir” dedi.

 

HABER: FATİH AK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/gokhan-yuka-kapimiz-sonuna-kadar-acik.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz