GÖKYÜZÜ RENGÂRENK UÇURTMALARLA DOLDU

GÖKYÜZÜ RENGÂRENK UÇURTMALARLA DOLDU

Yenişehir’de de 2 mağazası ile faaliyetini sürdüren Hadim Avm ve İnegöl Belediyesi iş birliğinde düzenlenen Uçurtma Şenliği, İnegöl Kültür Park’ta gerçekleştirildi.

 

Her yıl geleneksel olarak Hadim AVM & İnegöl Belediyesi ile birlikte bu yıl 11’incisi düzenlenen uçurtma şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.

 

 

Uçurtmaların birbiriyle kıyasıya yarıştığı etkinlikte en güzel uçurtmaların sahipleri ödüllendirildi. İnegöl halkının yoğun ilgi gösterdiği şenliğe halkın yanı sıra, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Hadim AVM Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

 

 

 

ALİNUR AKTAŞ’TAN, AYHAN SALMAN’A TEŞEKKÜR

 

Düzenlenen Uçurtma Şenliği sponsoru Hadim Alışveriş Merkezlerine ve Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Salman'a teşekkür ederek konuşmalarına başlayan İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş uçurtma şenliği ile ilgili açıklamalar yaptı. Konuşmaların ardından en güzel uçurtmaya sahip çocuklara çeşitli hediyeler verildi. 1000 adet uçurtmanın dağıtıldığı, çeşitli yarışmaların yapıldığı etkinlikte çocuklara ve ailelere de Hadim AVM tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

 

 

 

HABER: HÜLYA GEDİKLİ

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/gokyuzu-reng.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz