İYİ PARTİ’DE ERCAN ÖZEL’E GÜVENOYU

İYİ PARTİ’DE ERCAN ÖZEL’E GÜVENOYU

İYİ Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı'nın kongresinde Ercan Özel ve ekibi tekrar işbaşına getirildi. Delegelerin güvenoyunu alan Özel, "Yönetimime güveniyorum, onlarla güzel işler yapacağız" dedi.

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kütür Merkezi'ndeki kongreye katılan Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel'i başta üye sayısını artırmak olmak üzere gerçekleştirdiği çalışmalardan ötürü kutladı. Özel'e destek verilmesi gerektiğine işaret eden Erozan, "Ercan Özel'in sorumlulukları çok büyük. Önümüzde bir seçim var ve bu onun sorumluluklarını daha da artırıyor. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum" dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu da "Davulun sesi uzaktan hoş gelir. Bardağın çok az da olsa boş kısmını görenler için dışarıdan konuşmak çok kolaydır. Allah Encan Özel ve arkadaşlarından razı olsun" diye konuştu. Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Şeyda Şahin ile GİK Üyesi Müberra Çakır birer selamlama konuşması yaptılar. GİK Üyesi Hasan Toktaş ise yaptığı konuşmada iktidarın politikalarını eleştirdi.

İlk görev aldığında ilçe teşkilatının 280 olan üye sayısını 1200'lere çıkardıklarını belirten Özel 2019'daki yerel seçimde Millet İttifakı olarak 14 bin oy aldıklarını vurguladı. Lojistik merkezinin ilçeye mutlaka kazandırılması gerektiğine işaret eden Özel şunları kaydetti: "Yenişehir'in birçok sorunu bulunmakta ve bu sorunları biz çözebiliriz. Çalışıyor, çabalıyor, mücadele ediyoruz. Yönetim kurulumuzu yüzde 50 oranında yeni isimlerle güçlendirdik. Yönetim kurulu arkadaşlarımıza güveniyorum, onlarla güzel işler yapacağız. Biz inandık, kadrolarımız inandı. Genel Başkanımız Meral Akşener bizlere bunu inandırdı. Kendisine yürek dolu selamlarımızı sunuyorum. İyi olan kazansın diyorum."

DEV KADRO
Tek listeyle gidilen seçimde Özel başkanlığındaki yönetim şu isimlerden oluştu: Ahmet Gün, Nezir Beyhan, Murat Çolak, Beyza Dindar, Ramazan Eliaçık, Habil Tuğul, Mustafa Özoğlu, Ali Çağrı Sal, Özlem Pişkin, İsmi Biçer, Ahmet Gürsoy, Sinan Sezen, Hatice Topaler, Cengiz Aktaş, Mesut Koral, Piri Kalkanlı, Şadiye Cihan, Servet Çetik, Zennur Ayhan, Sami Çiçek, Mehmet Pişkin, Peyami Gürses Bingöl, Aysel Yurbaş, Cemil Özlü, Burhan Erol ve Samet Tuna, Tezcan Özdemir, Şahin Yılmaz, Hatice Gürsoy, Vedat Demir, Hasan Hüseyin Saklar, Fatih Akın, Müsaade Kader, Mustafa Kızıl, İbrahim Ediz, Salih Doğru, Yurdanur Emir, Vedat Aşık, Hulusi Keskin, Ali Utkan Şimşek, Orhan Çelik, Ferdi Büyükacar, Hatice Pakmezci, Hande Cihan, Osman Çelikten, İbrahim Zanbak, Merve Çolak, Nurdan Biçer, Veysel Parlar, Ömer Bülent Ordu, Mustafa Karaca, İbrahim Halil Altun, Ufuk Doyuk.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/iyi-partide-ercan-ozele-guvenoyu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz