KAPSAM BELGELENDİRİYOR

KAPSAM BELGELENDİRİYOR

“Mesleki Yeterlilik Belgesi” veren Bursa Merkezli KAPSAM BELGELENDİRME, Cumartesi günü Yenişehir’de yeni bir sınav daha gerçekleştirdi. Resuller Otomotiv’de gerçekleşen sınavda, Yenişehirli Oto Galericiler ter döktü. Kapsam Belgelendirme, Daha önce Yenişehir’deki Oto Galericilere yönelik sınavlar gerçekleştirmişti.

Kapsam Belgelendirme Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Özgür Öztürk, “Biz Mesleki Yeterlilik Belgesini Çalışma Bakanlığı adına veriyoruz. Yenişehir’de daha önce de sınavlar gerçekleştirmiştik. Bugün de Resuller Otomotiv’de sınav yaptık. Belge almaya hak kazanan arkadaşlarımızı kutluyor, bize kapılarını açan Ali Ülgen’e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Resuller Otomotiv sahibi Ali Ülgen ise, ‘Kapsam Belgelendirme, Yenişehirli oto galericiler için büyük bir şans. Kapsam Belgelendirme ayağımıza kadar hizmet getirip, burada bu hizmeti sağlamakla bize kolaylık sağlıyor. Kapsam Belgelendirme yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum’ dedi.

BİLGİ VE KAYIT İÇİN ARANACAK NUMARA…

Kapsam Belgelendirme Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Özgür Öztürk, bilgi almak ve kayıt yapmak isteyen oto galericilerinin, 0. 535. 703 97 97 numaralı telefonu arayabileceklerini söyledi.

Diğer yandan, www.kapsambelgelendirme.com adresinden de bilgi alınabileceği kaydedildi.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/kapsam-belgelendiriyor.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz