KAPSAM’DAN BELGELERİNİ ALDILAR

KAPSAM’DAN BELGELERİNİ ALDILAR

“Mesleki Yeterlilik Belgesi” veren Bursa Merkezli KAPSAM BELGELENDİRME, Yenişehir’de ilk sınavda başarılı olan kişilere belgelerini vermeye başladı.

Kapsam Belgelendirme Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Özgür Öztürk, “Bugün Kapsam Belgelendirme olarak ilk belgelerimizi veriyoruz. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Belgelerini alan Yenişehirli işletmeciler ise, “Bu kadar hızlı belge almamızı sağlayan Kapsam Belgelendirme” yöneticilerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Kapsam Belgelendirme, geçtiğimiz ay oto galericilerine gerçekleştirdiği ilk sınavını ardından ikinci sınavını yine Yenişehir’de yaptı. İkinci sınav öncesi birinci sınavda başarılı olan işletme sahipleri, belgelerine de kavuştu.

ZAMAN KAZANDILAR

Öztürk ve Ozan Öztürk’ün elinden belgelerini alan Mehmet Nuri Can ve Semih Hece, “KAPSAM BELGELENDİRME HİZMETLERİ LTD ŞTİ.'nin ilçemizde sınavları yapması bizleri çok mutlu etti. Bunun bizim işimizi kolaylaştırması ve zaman kazanmamız nedeniyle çok faydalı oldu. Bizler Mesleki Yeterlilik belgemizi alarak mesleğini sahiplenen esnaflarız. Devletimize ve KAPSAM BELGELENDİRME HİZMETLERİ LTD ŞTİ.'ne bu vesileyle teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.

KAYITTAN 1 HAFTA SONRA SINAV…

Belgelerini alan diğer işletme sahipleri Esin Zengin ve Kâmil Can Gedikli ise, “Kayıttan bir hafta sonra sınavımız oldu ve 2 hafta sonra belgelerimiz geldi. Açıkçası bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştik. Bizler de Kapsam Belgelendirme yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Artık mesleğimizi resmi olarak yapacağız ve Devletimizin yeni kanunu gereği işlerimizi yürüteceğiz” diyerek, Kapsam Belgelendirme’den memnuniyetlerini dile getirdiler.

ÖZGÜR ÖZTÜRK: İLGİ GÖSTEREN VE GÜVENENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Kendilerine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini gösteren ve teşekkür eden Kapsam Belgelendirme Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Özgür Öztürk, “Bize ilgi gösteren ve güvenen Yenişehirli hemşehrilerimize çok çok teşekkür ediyoruz. Bizim için hızlı bir şekilde sınav yapmak ve belgelendirmek çok önemliydi. Bunu gerçekleştirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Belgelerini alan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.  

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/kapsamdan-belgelerini-aldilar.html.html

Yorumlar

  • Kapsam Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti

    Kapsam Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti

    Değerli Adaylarımız;

    Sınava girmek için ön kayıt yaptırmak istiyorsanız,

    Tel: 0 (535) 703 97 97 No'lu telefon numarasına, kimliğinizin ön ve arka kısmının fotoğrafını çekip, whatsapp üzerinden göndererek ön kayıt yapabilirsiniz.

Yorum Yaz