KARAVANCILAR İZMİR’DE KAHVALTIDA BULUŞUYOR

KARAVANCILAR İZMİR’DE KAHVALTIDA BULUŞUYOR

İZMİR KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ, UZUN BİR ARADAN SONRA ÜYELERİYLE BİRLİKTE OLACAĞI KAHVALTIYLA BİRARAYA GELİYOR.

İzmir Kamp ve Karavan Derneği (İKKD) Başkanı Atilla Savaşçı, hava şartları ve çeşitli sebepler yüzünden bir araya gelememenin özlemini yaşadıklarını ve bu sebeple 17 Şubat 2019 Pazar günü saat 10:00’da Hancı Piknik Alanı Kaynaklar’da üyeleriyle kahvaltıda buluşacaklarını kaydetti.

İzmir Kamp ve Karavan Derneği (İKKD) Başkanı Atilla Savaşçı, İKKD geleneksel kahvaltı etkinliği ile 2019 yılı içinde yapılacak sosyal sorumluluk projeleri, etkinlikler, dernek faaliyetleri hakkında görüş alışverinde bulunacaklarını ifade etti.

KAHVALTIYA KARAVAN İMALATÇILARI DA KATILACAK

İKKD Başkanı Atilla Savaşçı’nın davetiyle İzmir Karavan imalatçıları Ortiz Karavan, Dolphin Karavan ve Doly Karavan yöneticileri de kahvaltıda hazır olacaklar. Savaşçı, “Böylelikle karavan kullanıcıları üyelerimiz ile şikayet ve önerilerin tartışılacağı platformda bir söyleşi gerçekleşecek.  Bu vesileyle üretici ve tüketiciyi buluşturup, kaynaktan çözümlere ulaşacağız. Bu sayede, hedeflediğimiz Dernek misyonumuzu yerine getirecek ve misyonumuzu yerine getirmenin mutluluğu ve heyecanını yaşayacağız” şeklinde konuştu.

İKKD Başkanı Atilla Savaşçı son olarak şunları kaydetti: “Türkiye’de bulunan tüm Kamp ve Karavan dernek yönetimleriyle birlik içinde olmanın ve Türkiye’de Kamp ve Karavancılığın hızla geliştiğini ve bu konuda alternatif turizm kolu olan karavancılığın gündeme gelmesi için çalışmalar ve çaba sarf ediyoruz. Tüm üyelerimizi özlem ile pazar günkü kahvaltıda görme heyecanıyla bekliyoruz. Ayrıca, Şubat 23 - 03 Mart Camp and Caravan CNR EXPO 2019 İstanbul fuarının katılımcılarına da buradan sevgi ve saygılarımızı gönderiyorum”.

HABER: MURAT EMİR

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/karavancilar-izmirde-kahvaltida-bulusuyor.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz