KÖFTECİ YUSUF 100. ŞUBESİNİ MEMLEKETİ YENİŞEHİR'DE AÇTI

KÖFTECİ YUSUF 100. ŞUBESİNİ MEMLEKETİ YENİŞEHİR'DE AÇTI

Yiyecek sektörünün en önemli markalarından olan ‘Köfteci Yusuf’, 100. şubesini memleketi Yenişehir’de açtı.

Yenişehir Kızılhisar Köyü’nde doğan ve Yenişehir’de bir süre esnaflık yaptıktan sonra Köfteci Yusuf markasını oluşturan Yusuf Akkaş, 100. şubesini doğduğu yer olan Yenişehir’e açtı.

Çoğu kadınlardan oluşan 7 bin kişiyi istihdam eden Köfteci Yusuf, Yenişehir’de bulunan entegre tesislerinin yanında açtığı 100. şubede, ekmek içi köfte-döner ve köfteli burger satacak.

100. şubeyi Yenişehir’de açmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Yusuf Akkaş, kendilerini başarıya götüren unsurun ‘Ekip ruhu’ olduğunu vurguladı. 2019 yılında şubelerinde 50 milyon kişiyi misafir ettiklerini, 2020 yılı sonunda bu rakamın 70 milyon olmasını hedeflediklerini kaydeden Yusuf Akkaş, ‘Büyümemizin anahtarı, hızlı, ekonomik, güvenli ve ürünlerimizin lezzetli olması. Müşterilerimiz bizim müfettişlimiz gibi. Bugünü dünden daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Taze ve kalite yönünden rakiplerimizin bir tık önündeyiz, disiplin olarak ise çok öndeyiz. Çalışan arkadaşlarımız işimize gönüllerini veriyor. Çok şanslıyım, ektiğimizi biçiyorum’ şeklinde konuştu.

YUSUF AKKAŞ: TÜM DÜNYAYA AÇILMAK İSTİYORUZ

Geleceğe dair hedeflerini de açıklayan Köfteci Yusuf, ilk hedeflerinin Arabistan ve körfez ülkeleri olduğunu söyledi. Yusuf Akkaş daha sonra şunları kaydetti: ‘Ürettiğimiz ürünler herkese satılabilir. Uluslararası marketlerin arasında satış yapıyoruz. Yurt dışına ürün gönderen firma olmak istiyoruz. İlk olarak Körfez ülkeleri, daha sonra Avrupa ve Amerika hedefimiz’.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/kofteci-yusuf-100-subesini-memleketi-yenisehirde-acti.html.html

Yorumlar

  • Gml

    Gml

    Bravo yenişehir içi büyük bir katma değer ve marka ama fabrikayı mezarlığın ora değilde güzel bir yere yapsaydı keşke bursa yolu yeni sanayi karşısı yada iznik yolu... büuük bir et entegre tefisi yapmasını bekliyoruz belediye ile birlikte mezbaha gibi çok ihtiyaç çünkü ab standardında olsun. Başarılarının daim olması dileklerimizle saygılar.

Yorum Yaz