LİDERİNE HAKARET ETTİREN BAŞKAN!

LİDERİNE HAKARET ETTİREN BAŞKAN!

Evet arkadaşlar, ilk yazıda konu anlaşıldı, kişilikleri itibari ile topu taca atmayı sevdikleri için topu taca atacaklar, atmaya çalışacaklar fakat oyun yeni başladı konuyu daha detaylı anlatalım. (Bu arada fare karekterli modellere gelicez onların kapanına her ay düzenli olarak peynir bırakılıyor!).

Bir Başkan düşünün, önceki lideri Demirel, (15 Temmuz’u merkeze koyarak konuşuyorum) şimdiki lideri Devlet Bey ve Cumhur ittifakı Ortağı sayın Cumhurbaşkanı, karşıda ise FETOŞ ve Gayrimeşru çocukları.

17 / 25 Aralık olayı milat kabul edildi öncesi ve sonrası, öncesine bişey diyemeyiz dersek memlekette kimse kalmaza yakın bir manzara çıkar. Asıl mesele sonrası. Sonrasında Fetö’den yargılanan, yatan ve davaları devam eden bir grup var.

Bütün ülkede olduğu gibi onaylamasam da bu duruşu devam ettiren, geri adım atmayan, savunan bir grupta var. Bu duruşu takdir ederim yanlışta olsa, bir duruştur ‘Bedeli neyse öderiz’ dersin. Dünyada, ahirette sorun yok, herkesin kendi hayatı buraya kadar herşey nornal gibi duruyor, fakat hiçte normal değil!

Açık ve net soruyorum; Cumhur İttifakıyla seçilen, seçilmesi için herkesin sahaya indiği, devletin varlık sebebini 15 Temmuz olayının başarısız olması İçin canını ortaya koyan bu milletin öz evlatlarına karşı yapılmış hain bir olay yaşanmış ve yaşanmaya devam ederken, Cumhur İttifakının başkanı başım olurda bu gurupla, yedili yemekte beraber yan yana omuz omuza poz verir!

Neden bu olayın kendisini seçenlerin canını acıtacağını hiç mi düşünmez? Cumhur İttifakın Bursa liderleri bunu hiç mi görmez ? Bu durum Belediyenin başı İçin hiç mi rahatsızlık uyandırmaz? Pensilvanya’dan bu millete özellikle MHP ve AK Parti’ye edilen beddualar hiç mi zoruna gitmez?

Bir ihtimal daha var. Tabiki fetoş ve gayrimeşru çocuklarıyla açılım süreci olabilir. Yoksa bu kadar samimiyetin altında kimse iyi bişey aramasın. Çirkin ilişkiler, havuz sistemi, dürüstüm diye gelenlerin alel acele kaç daire aldığını bilenler bilir. Yalnız şunu unutmayın, siyasetle kazanılan siyasette kaybedilir. Fazla alışmayın aldıklarınıza, sonra çocuklarınız sıkıntı yaşar. Yokluk kötüdür, nacizane tavsiyem, titrer kendinize gelirsiniz .

Soruya cevap vermemek, görmezlikten gelmek sorunları çözmüyor, aksine derinleştiriyor, sonra sandıkta bedeller ödeniyor.

Şimdi aynı soruyu tekrar soruyorum; Hangi amaç? Hangi ideal? Hangi menfaat birlikteliği sizi bir araya getiriyor?

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/liderine-hakaret-ettiren-baskan.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz