MNB KARAVAN’DAN YENİ İŞ ORTAKLIĞI

MNB KARAVAN’DAN YENİ İŞ ORTAKLIĞI

Bursa Yenişehir menşeli ve Murat Emir ile Nihat Bıçak’ın ortak olduğu MNB Karavan Showroom, Motokaravan sektörünün güvenilr ve güçlü firması İzmir’li DOLPHIN KARAVAN ile yeni bir iş ortaklığına imza attı.

Önceki gün İzmir’e giden Murat Emir ile Nihat Bıçak, Dolphin Karavan ortakları İsa Türkmen, Yaşar Yıldız ve  Dolphin Karavan Genel Müdürü Atilla Savaşçı ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından, MNB KARAVAN’ın Dolphin Karavan Bölge Bayisi olduğu açıklandı.

YENİ ÇEKME KARAVAN, MNB KARAVAN SHOWROOM’DA GÖRÜLEBİLECEK

Motokaravan’ın ardından Çekme Karavan sektörüne adım atan Dolphin Karavan, 10 gün içerisinde 3.90 VOYAGER marka Çekme Karavanı, karavanseverlerin beğenisine sunacak. Dileyenler, iddialı karavanı Bursa Yenişehir’de MNB Karavan Showroom’a gelerek inceleyebilecekler.

ATİLLA SAVAŞÇI: ÇEKME KARAVAN SEKTÖRÜNE YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ

VOYAGER 3.90 modeliyle Karavan sektörüne yeni bir soluk getireceklerine inandıklarını ifade eden Dolphin Karavan Genel Müdürü Atilla Savaşçı, ‘Sektördeki birikim ve başarılı çalışmaları, tasarımdaki gücü ve yetenekli kadrosu ile karavan sektöründe kalitenin adresi olmuş bir firmayız. 2006 yılından bu yana Vip Dizayn sektöründe hizmet veren firmamız, 2011 itibari ile karavan sektöründe hizmet veriyor. Şimdi de VOYAGER 3.90 modeliyle çekme karavan sektörüne adım atıyoruz.
Karavanımızın çok beğenileceğine inanıyoruz’ dedi.

Sektörde bir ilki gerçekleştiren MNB Karavan Showroom ile iş ortaklığı gerçekleştirdiklerini söyleyen Atilla Savaşçı, ‘Yeni çekme karavanımız ve motokaravan yapımı için Bursalı firmamız MNB Karavan ile iş ortaklığı gerçekleştiriyoruz. MNB Karavan bundan böyle DOLPHIN KARAVAN’ın Bursa Bölge Bayisi olarak da hizmet verecek. O bölgede çekme karavanımızı görmek ve almak isteyenler MNB Karavan Showroom’u ziyaret edebilirler. Ayrıca, motokavan yaptırmak isyetenler de MNB Karavan Showroom ile irtibata geçebilirler’ şeklinde konuştu.

MURAT EMİR: BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN

MNB Karavan Showroom ortaklarından Murat Emir ise yaptığı açıklmada şunları kaydetti: ‘Türkiye’nin Motokaravanda isim yapmış, yıllarını vermiş, kaliteden ödün vermeyen firması DOLPHIN KARAVAN’ın 3.90 VOYAGER modelini gördük. Kendileriyle işortaklığı ve çözüm ortaklığı konusunda BÖLGE BAYİİ olarak anlaşma sağladık. MNB Karavan BURSA Yenişehir DOLPHIN MOTOKARAVAN ve DOLPHIN VOYAGER karavanları BÖLGE BAYİİ olarak hizmet vermeye başladık. Karavanlarımızı sizlerin kullanımına sunmaktan büyük gurur ve onur duyarız. Büyük bir kampanya yaparak, 30 Voyager 3.90 çekme karavanla sınırlı  karavanımızı lansmana özel kampanya ve fiyatla satışa sunuyoruz. Karavansever dostlarımızı MNB Karavan Showroom’a bekliyoruz. Şimdiden hayırlı olsun’.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/mnb-karavandan-yeni-is-ortakligi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz