NAZLI BAŞKAN!

NAZLI BAŞKAN!

Tarih 05 Nisan 2019. MHP Bursa Milletvekili sayın Mustafa Hidayet VAHAPOĞLU, Belediye Başkanlığı devir teslim töreninde yaptığı konuşmada (ÜLKÜCÜ dünya görüşüne uygun çok güzel bir konuşma idi) “Sen bu şehrin emir-ülmüminisin, bir kişi hasta olsa senden sorulacaktır” dedi, sınırları çizdi ve emaneti verdi.

Olayın üzerinden yaklaşık 3,5 yıl geçti. Zaman aktı ve gitti. Bu arada neler oldu? İki şey gelişti, biri gerçekler, diğeri de basına ödenen paralarla ilizyon oyunları!

Ismarlama haberler, yazılar, reklam afişleri ile gerçekler gizlendi. Yani aslında kral çıplaktı ama şakşakçılar ‘Kralım çok şıksınız’ dedi.

Şimdi bakalım aç yatan var mı? Kamunun malı titizlikle mi harcandı? Yoksa ÜLKÜCÜ duruşa/Cumhur İttifakı’na yakışmayan olaylar mı yaşandı? (Uyuşturucunun gençleri ve aileleri ne kadar sıkıntılı bir duruma soktuğu konusunu ileriki yazılarımızda dile getireceğiz.)

İsimlerini vermeyeceğim sebebi şu; Amacımız bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek. Ama itiraz ederlerse karşılıklı bildiklerimizi ispat ve şahitleri ile anlatırız. Kimsenin malı mülkü tabi ki bizi ilgilendirmez. Fakat bahse konu mal kamuya aitse direk ilgilendirir. Herkesin de hesap vermesi gerekir. Bu hesapta şüphesiz bir gün mutlaka verilecektir (Ahirete kalsa bile).

Bunlardan bir arkadaş, bir milyon liralık araca biniyor, göze batıyorsun diye ikaz ediliyor. Bu ikaz üzerine arkadaş aracını satıp göze batmamak adına bir buçuk milyona ev alıyor!

Soru şu; Yüksek kademe memur olmayan birisi 2-3 sene içerisinde bu rakamlara ulaşan alışverişi nasıl yapabiliyor? Aldığı veya alabileceği maaş üç aşağı beş yukarı belli. Belki miras kalmıştır. Miras kaldıysa çıkıp söylesin ki dedikodulara mahal verilmesin. Yoksa dedikoduların önü alınmaz birilerinin 3-4 dairesi vara kadar gider!

Yine isim vermeyeyim, bir kamu binasının elektirik projesi 20 bin liraya yapılacakken 180 bin liraya neden ve kime yaptırılır? Daha çok soru var da, yerel şeçimlere 1,5 yıl  var. Her yazımda bu tarz soruları ikişer üçer soracağım.

Yerel siyasetin, yani Belediye Başkanlığı Seçimleri’nin alışıla gelmiş siyaseti dışında zaman değişiyor, olaylar değişiyor ve gelişiyor, eee doğal olarak sorular da değişiyor. Yani açıkça şunu diyorum; Doğru Yol siyaseti Türkiye’nin siyasi çöplüğündedir. Kalan zamanınızda zararın neresinde dönseniz kardır. Aksi halde dünya ahiret bunun bir hesabı olacak. (Belediye Başkanının, Cumhur İttifakını oluşturan partilerin Genel Başkanlarını özelikle sayın Devlet Bey’i takip etmesini ve anlamasını tavsiye ederim).

Bundan sonraki birkaç yazımda da fetöş ve gayri meşru çocuklarının tarihte kimler olduklarını, hangi merkeze bağlı olduklarını bu günümüze getirip hala fetöyü savunanlarla ve aynı karede poz verenlerin ÜLKÜCÜ dünya görüşüne kadar zıt olduğunu hep beraber göreceğiz. Tekrar birkaç soru soracağız, fotoğraf çektireceğiz. Sonuçta fotoğraf çektirmeyi çok seviyoruz!

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/nazli-baskan.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz