ÖNDER MATLI'DAN AÇIKLAMA GELDİ

ÖNDER MATLI'DAN AÇIKLAMA GELDİ


Son günlerde kamuoyu gündemine gelen İl Başkanlığı hakkında bir açıklama yapan Ak Parti Bursa eski Milletvekili Önder Matlı, Parti Genel Merkezi’nin Bursa İl Başkanlığı için şu ana kadar kendisine resmi olarak bir görevlendirmede bulunmadığını kaydetti.

 

AK Parti’nin kurumsal bir yapısının bulunduğunu, görevlendirmelerin belli usul ve esaslar çerçevesinde yapıldığını hatırlatan Matlı, gerek teşkilatların, gerekse de kamuoyunun bu hususu göz önünde bulundurması gerektiğini ifade etti.

 

 

 

 

“AK Parti teşkilatlarında çalıştığım ve milletvekilliği yaptığım süre boyunca herhangi bir görev talebim olmadı”  diyen Matlı, bugüne kadar teşkilatların ve Genel Merkezin kendisi için uygun gördüğü her vazifeyi sorumluluk bilinci ile üstlendiğini ve layıkıyla yapmak için elinden gelen gayreti gösterdiğini belirtti.

 

AK Parti Bursa İl Başkanlığı için belli değerlendirmelerin yapıldığını, değerlendirmeler sonucunda Genel Merkez tarafından en uygun kararın verileceğini söyleyen Matlı,  “Şu anda bir İl Başkanımız var. İl Başkanlığı ile ilgili karar Genel Merkezimizin takdirindedir. İnanıyorum ki, teşkilatımız, kim olursa olsun Genel Merkezimizin uygun göreceği isim etrafında kenetlenecektir.  AK Partili olmak bunu gerektirir” diye konuştu. 

 

HABER MERKEZİ

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/onder-matli-dan-aciklama-geldi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz