ŞENLİK TADINDA PİKNİK

ŞENLİK TADINDA PİKNİK

Özel Yenişehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yenişehirli Engelli ve Engelli ailelerine ‘Uludağ Gezisi’ düzenledi.

 

 

Veli ve öğrencilerin tanışma ve kaynaşması amacıyla düzenlenen piknik için yaklaşık 300 kişilik gurup, sabah saat 09:30’da Özel Yenişehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi önüne geldi.

 

7 araçla çıkılan yolculuk öncesi, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, veli ve öğrencileri yolcu ederken, veli ve öğrenciler, 2 saatlik yolculuğun ardından Uludağ’a ulaştı.

 

 

Gün boyunca eğlenen ve öğle yemeği yiyen engelli öğrenciler ve aileleri, günü şenlik tadında geçirdiler.

 

ŞÜKRÜ ATIŞ’TAN TEŞEKKÜR…

 

Özel Yenişehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yöneticisi Şükrü Atış, güzel geçen pikniğin ardından Yenişehir Kaymakamı Suat seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz’a teşekkür etti.

 

 

Şükrü Atış, “Öğrenci ve ailelerimizin tanışması ve kaynaşması adına düzenlediğimiz piknik şenlik tadında geçti. Tüm öğrencilerimiz ve ailelerinin çok mutlu olduğunu şahit olduk. Bize bu imkanı sağlayan Kaymakamımız Suat Seyitoğlu’na,  Belediye Başkanımız Süleyman Çelik’e ve Milli Eğitim Müdürümüz Musa Ayaz’a teşekkürlerimizi arz ediyoruz” dedi.

 

 

HABER: MUSTAFA ACAR

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/senlik-tadinda-piknik.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz