ŞÜKRÜ SEZER GÜVEN TAZELEDİ

ŞÜKRÜ SEZER GÜVEN TAZELEDİ

S.S. 269 No’lu Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi’nde seçim heyecanı yaşandı. Mevcut başkan Şükrü Sezer, yeniden seçilerek güven tazeledi. Şükrü Sezer, üst üste 4. kez seçilme başarısı gösterdi.

2 adaylı gerçekleşen kongrede Şükrü Sezer 51 oyla başkan seçilirken, rakibi İbrahim Dalkıran’a ise 44 oy çıktı.

HEYECANLI SEÇİME REKOR KATILIM…

Servis Kooperatifi lokalinde gerçekleşen genel kurul, rekoru da beraberinde getirdi. Seçime, kooperatife üye 96 üyenin 95’i katıldı.

Yüksek katılımlı seçimde, mevcut başkan Şükrü Sezer ile İbrahim Dalkıran yarıştı. Seçimde 95 üye oy kullandı. Oyların 51’ini alan Şükrü Sezer, 2 yıllığına yeniden S.S. 269 No’lu Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi Başkanı seçildi. Diğer Başkan adayı Dalkıran ise 41 oy da kaldı.

ŞÜKRÜ SEZER BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARINI VERDİ

Her seçimin ardından birlik ve beraberlik mesajları veren S.S. 269 No’lu Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi Başkanı Şükrü Sezer, gerçekleşen genel kurulun ardından yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik mesajlarını yineledi.

Öncelikle kendilerini tekrar göreve layık gören Kooperatif üyelerine teşekkür eden S.S. 269 No’lu Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi Başkanı Şükrü Sezer, “Hep şunu söylüyorum. Biz her zaman, ‘Ben değil, biz prensibi’ ile çalıştık. Bundan sonra da aynı prensiple çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yönetim kurulu olarak, bu güne kadar şeffaf yönetim anlayışı ve ortaklara eşit davranma sözümüzü tuttuk, tutmaya da devam ediyoruz. Zor bir görev üstlendiğimizi biliyoruz. Ancak, ekibimle birlikte her türlü zorluğun altından kalktık, kalkacak gücümüz de var. Yeter ki üyelerimiz, bizlere sonuna kadar güvensinler” şeklinde konuştu.

ŞÜKRÜ SEZER: ÜYELERİMİZ KOOPERATİFİNE HER ZAMAN SAHİP ÇIKIYOR

Kongredeki katılımın önemine de dikkat çeken Şükrü Sezer, “Genel kurula olan bu katılım, üyelerimizin kooperatiflerine ne kadar sahip çıktıklarının bir göstergesidir. Bu vesileyle tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi arz ediyorum. Üyelerimizin güveni ve teveccühüne layık olmak için elimizden gelenin yapacağımızı da belirtmek istiyorum” dedi.

SEÇİMİN ARDINDAN S.S. 269 NOLU YENİŞEHİR YEŞİLKENT SERVİS KOOPERATİFİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

Şükrü SEZER, Hikmet ERİM, Recep BURAN, Nevzat SARGIN ve Mustafa ÇELEBİ

DENETLEME KURULU İSE ŞÖYLE:

Hayri ERKAN, Emin BURHAN ve Ömer KÖSE

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/sukru-sezer-guven-tazeledi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz