TSO VE BORSA'DAN EĞİTİM YARDIMI

TSO VE BORSA'DAN EĞİTİM YARDIMI

Yenişehir Ticaret Borsası ile Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası'nca 20 yıldır yapılan ve geleneksel hale gelen eğitim yardımları; 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında da ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin katkısı ile gerçekleştirilen eğitim yardımı kapsamında alınan giyim ve kırtasiye malzemeleri,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda ilçe merkez ve köylerdeki okullarda tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edildi.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada; "Oda ve Borsa olarak eğitim yardımları kapsamında Yenişehir merkezinde ve köylerimizde bulunan okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim etmek üzere 800'er adet giyim ile kırtasiye malzemeleri alımı gerçekleştirdik. Okullardan alınan listelere göre de bu malzemelerin öğrencilerimize teslimini tamamladık. Bu vesileyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde faaliyetini sürdüren İlçe Borsa ve Odası olarak öğrencilerimize bir nebze de olsa destek olmaktan kıvanç duyuyor, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz başta olmak üzere Okul Müdürlerimize ve Öğretmenlerimize sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz." ifadeleri yer aldı.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/tso-ve-borsadan-egitim-yardimi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz