TUĞRA ERKEK KUAFÖRÜ AÇILDI

TUĞRA ERKEK KUAFÖRÜ AÇILDI

Sektöre yeni bir hava getirecek olan ‘Tuğra Erkek Kuaförü’ geçtiğimiz gün hizmete girdi.

Yenigün Mahallesi Öncü Caddesi Alemdar Sokak No: 17 adresinde (Siteler Taksi Durağı karşısı) açılan ‘Tuğra Erkek Kuaförü’nün açılışına Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın, Bursa Büyükşehir Başkanvekili Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, Yenişehir Berberler ve Kuaförler Sanatkarları Odası Başkanı Ahmet Akar, oda ve kooperatif başkanları, okul müdürleri ve çok sayıda misafir katıldı.

TÜGVA Yenişehir Temsilcisi Sinan Eşkin’in sahibi olduğu ‘Tuğra Erkek Kuaförü’ Pandemi’den sonra Yenişehir’de açılan ilk işyerlerinden biri olurken, açılışa katılan Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın, gerçekleştirdikleri konuşmalarda Sinan Eşkin’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Tuğra Erkek Kuaförü sahibi Sinan Eşkin ise, ‘Öncelikle Yüce Allah’ın hayırlı kazançlar nasip etmesini temenni ediyorum. İşyerimin açılış hazırlıklarında bana destek olan ve açılışımızı onurlandıran başta Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın, Bursa Büyükşehir Başkanvekili Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, Yenişehir Berberler ve Kuaförler Sanatkarları Odası Başkanı Ahmet Akar olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum’ dedi.

Sinan Eşkin, Tuğra Erkek Kuaförü’nde, saç ve cilt bakımının yanında, kişisel bakım ürünleri ve epilasyonun da olacağını kaydetti. Eşkin, ‘Yenişehirli hemşehrilerimizi Tuğra Erkek Kuaförü’nde misafir etmekten onur duyacaklarını da sözlerine ekledi.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/tugra-erkek-kuaforu-acildi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz