YENİŞEHİR’DE ÇOK ÖZEL NİKAH

YENİŞEHİR’DE ÇOK ÖZEL NİKAH

Yenişehir’de ‘ÖZEL’ nikah...

Yenişehir Özel Destek Rehabilitasyon Merkezi önderliğinde çok özel bir nikah gerçekleşti.

Hastalığı nedeniyle Yenişehir’e yerleşen ve Destek Rehabilitasyon’da fizik tedavi almakta olan MS hastası Hüseyin Kalyon, Kurum müdüresi Özlem Tekyıldırım şahitliğinde herhangi bir engel durumu olmayan Nehir Irmak ile dünyaevine girdi.

Çiftin nikahı, Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde kıyıldı. Çift, daha sonra fotoğraf çekimleri için Yenişehir’de Rehabilitasyon merkezinin bahçesine geçti.

Hayatlarını birleştiren ve çok mutlu olduklarını ifade eden Hüseyin ve Nehir Kalyon çifti, Destek Rehabilitasyon’da görev yapan fizyoterapistler ve Müdüre Özlem Tekyıldırım tarafından çok desteklendiklerini ve kendilerine bu anlamda teşekkür ettiklerini söylediler. Daha önce Belçika’da yaşadıklarını da kaydeden Hüseyin Kalyon, Yenişehir’i, havasının sağlık problemine çok iyi gelmesi sebebiyle tercih edip yerleştiklerini belirtti. Kalyon, Destek Rehabilitasyon ile de hayatlarında olumlu ve büyük değişiklikler olduğunu belirterek, tüm Yenişehir’e ve Yenişehirlilere teşekkür etti.

Yenişehir Özel Destek Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Özlem Tekyıldırım, ‘Son bir yıldır yurt dışından döndükten sonra tarafımızdan fizik tedavi verilen Hüseyin Kalyon’un gelişme göstermesi üzerine eşi Nehir hanımla olan mutlu birliktelerinin bir nokta konması yönünde destekledik. Bu güzel çiftimize sağlık ve ömür boyu mutluluklar diliyorum. Nikah şahidi olarak şahsımı düşünmeleri de ayrıca beni onure etti. Bunun içinde özellikle teşekkür ediyorum’ dedi.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/yenisehirde-cok-ozel-nikah.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz