YENİŞEHİR’İN GURURU KADIN GİRİŞİMCİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR

YENİŞEHİR’İN GURURU KADIN GİRİŞİMCİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR

Bursa Yenişehirli Yurdanur Emir, İstanbul Ümraniye’de açtığı ‘Mutlu Günler Atölyesi’ ile Türkiye’deki kadınları hem cesaretlendiriyor, hem de örnek oluyor. Kendi yaptığı El Emeği ürünlerini tasarlayıp yapan Yurdanur Emir’in ürünlerine, Türkiye’nin her yerinden talep geliyor.

KADINLARI CESARETLENDİRİYOR

Girişimci bayanlara örnek olan Yurdanur Emir, İstanbul Ümraniye’de açtığı ufak atölyesini zamanla büyüttü.  Yurdanur Emer, tüm Türkiye’ye el emeği göz nuru ürettiği ürünleri satışını gerçekleştiriyor.

MÜCADELESİNİ TEK BAŞINA SÜRDÜRÜYOR…

Yurdanur Hanım’ın, Mutlu Günler Atölyesi adı altında açtığı atölyesinde çalışanı yok, fakat girişimci bir kadın olarak Türkiye’de çalışamayan ev hanımlarının da evlerde Türkiye’nin üretimine ve ev harcamalarına katkıda bulunabileceklerini kanıtlıyor. Yurdanur Emir, çevresindeki ev hanımlarına da iş vererek, kadınların ev ekonomilerinde pay sahibi olmasını sağlıyor. Yurdanur Hanım, ‘Bu sayede birlikte bayanların titiz, özverili iş gücünü harekete geçirmeyi başarıyoruz. Tüm kadınlarımız çok yetenekli, her işin altından rahatça kalkabilirler, yeter ki buna inansınlar. Türk kadını güçlüdür, üretkendir. Bu özelliklerini kullanırlarsa Türkiye’nin kalkınması da hız kazanır. Devletimiz de bu konuda teşvik edici ve destekleyici. Yine de daha verimli olabilmemiz için yeni projeler üretmeliyiz. Böylelikle yaşam standartlarımız daha da iyiye gidecektir’ diyerek, kadınları girişimci olmaları konusunda cesaretlendiriyor.

Yurdanur Emir, atölyesinde, düğün organizasyon hediyeleri, özel gün hediyeleri, birçok dekoratif estetik hediyelik eşya yapımı, doğum günü ve mevlit gibi organizasyon ve cemiyetlere ürün ve hediyelikleri imalatı yapıyor. Yurdanur Emir son olarak, ‘Aile bütçesine destek olmak insanın özgüvenini de arttırıyor. Üretmek çok güzel bir olay, tüm kadınlarımıza tavsiye ediyorum’ dedi.

Mutlu Günler Atölyesine, aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

www.mutlugunleratolyesi.com

https://instagram.com/mutlugunleratolyesiii?igshid=8wsif65bwc8y

 YURDANUR EMİR TELEFON NUMARASI: 0. 538. 780 41 02

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/yenisehirin-gururu-kadin-girisimci-turkiyeye-ornek-oluyor.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz