YÜZGÜLEÇ AİLESİ YENİŞEHİR'DE TOPRAĞA VERİLDİ

YÜZGÜLEÇ AİLESİ YENİŞEHİR'DE TOPRAĞA VERİLDİ

YENİŞEHİR'DE görev yaptıktan sonra emekli olan ve Yenişehir'de yaşamaya başlayan emekli Başkomiser Bekir Saraç'ın kızı Zehra ve Damadı Hikmet Yüzgüleç ile çocukları Mehmet Kaan ve Bilge Yüzgüleç 6 Şubat günü Türkiye'yi yasa boğan depremde Hatay'da enkaz altında kalarak hayatlarını kaybetmişlerdi. 

Günler süren çalışmaların ardından enkaz altından cansız bedenleri çıkarılan Yüzgüleç ailesi, Yenişehir'e getirilerek Yenişehir İlçe mezarlığında toprağa verildi. 

Yüzgüleç ailesi için cenaze töreni Yenişehir merkezde bulunan Hatuniye camiinde yapıldı. Cenaze törenine CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil, CHP İlçe Başkanı Ahmet Köse, İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Hüznün hakim olduğu cenaze töreninde önce helallik alındı. Daha sonra cenaze namazları kılınan Yüzgüleç ailesi, Yenişehir İlçe mezarlığında toprağa verildi. Anne Zehra ve bebek Bilge Yüzgüleç'in birlikte defnedileceği öğrenildi. 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/yuzgulec-ailesi-yenisehirde-topraga-verildi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz