ZAFER PARTİSİ GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

ZAFER PARTİSİ GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Geçtiğimiz aylarda Yenişehir’de kuruluşunu tamamlayan, daha sonra da kongresini gerçekleştiren Zafer Partisi yöneticileri, Yenişehir’li basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı, İznik yolunda bulunan bir mekanda gerçekleşti. Kahvaltıya, Zafer Partisi İlçe Başkanı Meryem Can, Zafer Partisi İl Başkan Yardımcısı Varol Özbek, Zafer Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Halil Derhan ile Gazeteciler Hüseyin Şentürk, Gürhan Adana ve Nihat Bıçak katıldı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda İl Başkan Yardımcısı Özbek, Yenişehir’in eksiklerini çok iyi bildiklerini ve eksiklerin tamamlanması anlamında her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını kaydetti. Varol Özbek, seçimlere çok az bir zaman kaldığını hatırlatarak, Yenişehir dahil tüm ilçelerde çalışma ve ziyaretleri sürdürdüklerini dile getirdi.

Zafer Partisi İlçe Başkanı Meryem Can ise, ‘Yenişehir’de kısa süre içinde kuruluşumuzu gerçekleştirdik. Daha sonra da çok bir ortamda ilçe kongremizi yaptık. Çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Önümüzde hem genel, hem de yerel seçim var. Bu yüzden önümüzdeki günlerde çalışmalarımızı daha da yoğunlaştıracağız. Bizleri kırmayıp davetimize icabet eden Yenişehir’in değerli gazetecilerine de çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/zafer-partisi-gazetecilerle-kahvaltida-bulustu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz